Алина Витухновская (blackicon) wrote in libertower,
Алина Витухновская
blackicon
libertower

Украина, события 21.02 - 4. Так делается история!

Оригинал взят у eyra_0501 в 3247. Украина, события 21.02 - 4. Так делается история!
Ранее:
Совет Майдана одобрил подписание соглашения между властью и оппозицией, но с условием, что в новом правительстве не будет нынешнего главы МВД Виталия Захарченко и генпрокурором не будет Виктор Пшонка, заявил лидер ВО "Свобода" Олег Тягнибок.
"Заседание совета Майдана закончилось. Было решено одобрить решение о необходимости подписания соглашения, но при условии, что мы не увидим в следующем правительстве министра внутренних дел Захарченко и не увидим в ближайшее время на должности генпрокурора Пшонку", - сказал он журналистам в пятницу в Киеве.


Договор подписан:
03

Полный текст соглашения (без перевода):

Угода про врегулювання кризи в Україні

Стурбовані трагічними випадками втрати життів в Україні,
Прагнучи негайно припинити кровопролиття,
Рішуче налаштовані прокласти шлях до політичного врегулювання кризи,
Ми, сторони, що нижче підписалися, домовилися про таке:

1. Протягом 48 годин після підписання цієї угоди буде прийнято, підписано і оприлюднено спеціальний закон, який відновить дію Конституції України 2004 року зі змінами, внесеними до цього часу. Підписанти заявляють про намір створити коаліцію та сформувати уряд національної єдності протягом 10 днів після цього.

2. Конституційна реформа, що врівноважуватиме повноваження Президента, уряду та парламенту, буде розпочата негайно і завершена у вересні 2014 року.

3. Президентські вибори будуть проведені одразу після прийняття нової Конституції України, але не пізніше грудня 2014 року. Буде прийнято нове виборче законодавство, а також сформовано новий склад Центральної виборчої комісії на пропорційній основі відповідно до правил ОБСЄ і Венеціанської комісії.

4. Розслідування нещодавніх актів насильства буде проведено під спільним моніторингом влади, опозиції та Ради Європи.

5. Влада не запроваджуватиме надзвичайний стан. Влада й опозиція утримаються від застосування силових заходів.

Верховна Рада України прийме третій закон про звільнення від відповідальності, який поширюватиметься на ті ж правопорушення, що й закон від 17 лютого 2014 року.

Обидві сторони докладатимуть серйозні зусилля для нормалізації життя в містах і селах шляхом звільнення адміністративних та громадських будівель й розблокування вулиць, скверів і площ.

Незаконна зброя має бути здана в органи Міністерства внутрішніх справ України протягом 24 годин з моменту набрання чинності вищезгаданим спеціальним законом (п.1 цієї Угоди).

Після зазначеного періоду всі випадки незаконного носіння та зберігання зброї підпадатимуть під чинне законодавство України. Сили опозиції та влади відійдуть від позицій протистояння. Влада використовуватиме сили правопорядку винятково для фізичного захисту будинків органів влади.

6. Міністри закордонних справ Франції, Німеччини, Польщі та Спеціальний представник Президента Російської Федерації закликають до негайного припинення всіх видів насильства та протистояння.


м. Київ, 21 лютого 2014 року

Від влади: Президент України Віктор Янукович

Від опозиції: лідер партії УДАР Віталій Кличко, лідер ВО «Батьківщина» Арсеній Яценюк, лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок

Засвідчили:

Від Європейського Союзу: Федеральний міністр закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Франк-Вальтер Штайнмаєр, Міністр закордонних справ Республіки Польща Радослав Сікорський та керівник департаменту континентальної Європи Міністерства закордонних справ Французької Республіки Ерік Фурн’є.


Возвращена Конституция 2004 г. 386 голосов!
06

Эвакуация МВД.

Как сообщил ZN.UA источник в Министерстве внутренних дел, МВД объявило эвакуацию.
По словам источника, из [здания] министерства вывозят архивы, документы, оружие, оргтехнику и т.д.
Отметим, что в Министерстве внутренних дел предполагают, что снятие окружения здания парламента и администрации президента связано с выполнением постановления Верховной Рады об отзыве правоохранителей из центра Киева.
"Сейчас мы уточняем, с чем это связано. Возможно, это связано с принятой парламентом постановлением", - сообщили УНИАН в Управлении по связям с общественностью МВД Украины.


01

21.02, площадь перед Администрацией президента:

02

На Майдане - десятки тысяч людей. Многие - с цветами. Люди пришли проститься с погибшими за свободу Украины:
04
</div>
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments